top_logo.png

  _________________________2_01.jpg        

בואו לרכוב עם טור דה פראנס בדרום צרפת

בעקבות החולצה הצהובה - טור דה פראנס הולידייס בשיתוף מגזין אופניים, מציעים לכם רוכבי האופניים והחובבים להצטרף אלינו לטיול אופניים בן שבוע בדרום צרפת וצפיה בקטעים של הטור דה פרנס LIVE!

front_188.jpgדרום צרפת- אזור קסום מהיפים באירופה המשתרע בין הפירנאים ועמק הרון , בין הים ובין האוקיאנוס. זהו חבל ארץ הנהנה משמש נעימה ושמיים כחולים, אתרים היסטוריים, נופים נפלאים, כפרים קטנים ומקסימים ומטבח משובח.
אנחנו  נרכב ונבקר בכל אותם מקומום מקסימים המושכים המוני תיירים לאזור, ונשתתף בחגיגות המתקיימות כל שנה בעיר אליה מגיעים הרוכבים  וממנה יוצאים .
העיר רודז, מהווה  השנה את אחד השלבים של התחרות, כתחנת סיום ותחנת התחלה למחרת, ואנחנו יחד עם המוני התיירים והתושבים המקומיים,נשתתף  בחגיגה העצומה המתלווה תמיד לארוע גדול זה. 

יום ב' 13/7 טולוז –   עמק הלוט – סן סיר להפופי – מערת האדם הקדמון

טיסת בוקר לטולוז. מיד עם ההגעה נצא צפונה לעבר עמק הלוט והדורדון.  נבקר במערת האדם הקדמון, פש מרל. נמשיך לאורך הנהר לסן סיר להפופי, כפר תלוי המשקיף על נהר הלוט. נבקר בכפר העתיק והיפהפה. מכאן ניסע לרוקאמדור. לינה באיזור . האופניים יועברו לבית המלון ברוקאמדור על ידי משאית

froom1485.jpg

יום ג'14/7 עמק הדורדון באופניים

היום יוקדש לעמק הדורדון הפסטוראלי, לעיירות מבוצרות וכפרים ציוריים. נרכב לסרלה הנחשבת לאחת הערים היפות והמשומרות של צרפת. . נסייר בעיר העתיקה, בין הסמטאות הציוריות והכיכרות העתיקות.   נמשיך לאורך הדורדון  לכפר  לה רוק גז'יאק,  היושב על שפת הנהר למרגלות מצוק תלול. נשוט בסירות בנהר הדורדון, ולאחר מכן נטפס עם  ל"בסטיד"(כפר מבוצר) דום.   המשך נסיעה וחזרה לבית המלון.  

הנסיעה לכיוון אחד היא של כ 70 ק"מ . רוב הדרך מישורית למדי . מתחילים בירידה לעמק הדורדון ואחר כך בנסיעה לאורך הנהר . ישנן שתי עליות קצרות אך קשות למדי . בעיקר זו האחרונה של דום- 5 ק"מ . האוטובוס מלווה את המטיילים ויאסוף את המחליטים לקצר את הנסיעה באופניים – כולל איסוף האפניים . 

יום ד'15/7 רוק אמדור - נקרת השטן (תהום פאדיראק)  - רודז

יום נוסף של רכיבה  . נתחיל את היום בביקור ברוק אמדור, כפר מבוצר התלוי על צוק אדיר  כשמעליו כנסיות וארמון נרד   מהארמון למנזרים ולכנסיות הדבוקים לסלע, ומשם לעיירה היפה בה נבקר. מכאן רכיבה של מספר ק"מ קטן  לתהום פאדירק, מערה קרסטית מדהימה, שבתחתיתה, בעומק של כ 100 מ' זורם נהר תת קרקעי. נרד במדרגות ובמעלית. נשוט בנהר ונסייר בין חללי המערה.  לאחר הביקור נמשיך ברכיבה לרודז העיר שנבחרה לארח את רוכבי הטור דה פראנס  במרוץ של שנת 2015, ובה נלון בארבעה הלילות הבאים.

 מתחילים ברכיבה קצרה מרוק אמדור לנקרת השטן- כ 16 ק"מ בדרך מישורית. לאחר מכן יש עוד 108 ק"מ של נסיעה בנוף רמתי עם גבעות לא תלולות .

האוטובוס והמשאית יעמדו לרשות הרוכבים בדרכם מנקרת השטן לרודז.

יום ה' 16/7  צפון מחוז אווירון: קונק- אסטנג – להיול

יום שכולו רכיבה בטבע ובין הכפרים הקטנים  של מחוז צפון אווירון. .נרכב  לקונק, כפר קטן ויפהפה, היושב על פסגת הר בתוך יער אדיר,ונבקר בכנסיית סן פואה, אחת מהכנסיות החשובות בדרך עולי הרגל ל"סנטיאגו דה קומפוסטלה" .נמשיך באזור ה אווירון , בנסיעה לאורך נחלים ובתוך קניונים ל אסטנג, כפר קטן וציורי היושב על גדות נהר הלוט. נמשיך בנופים הירוקים והפסטוראלים ללהיול, עיירה המוקפת בגבעות ירוקות והתפרסמה בצרפת ובעולם בזכות תעשיית הסכינים – מלאכת יד .נבקר בעיירה ובמפעל סכינים לפני החזרה לבית המלון ברודז. רכיבה מרודז לקונק – 41 ק"מ כולל עלייה מתונה  של כ25 ק"מ. בהמשך יעלו האפניים לאוטובוס ונמשיך בטיול עם האוטובוס

tour_de_france350.jpg

יום  ו' 17/7 חגיגות הטור דה פראנס ברודז (אם בכלל רוכבים תלוי ברוכבים)

העיר חוגגת ואנחנו ביחד עם המוני התיירים והתושבים המקומיים המחכים להגעתם של הרוכבים. נבקר בעיר העתיקה , ובאתרי העיר השונים ונתבשם מהאווירה המיוחדת לארוע מסוג זה. יחד עם המוני התיירים והמקומיים נקבל את המתחרים המגיעים לרודז . לינה ברודז.

יום שבת  18/7 מסלול שלב 14 מרודז למנד (תלוי כמה רוצים לרכב אם בכלל)

 אורכו של המסלול  היום הוא  176 ק"מ.  ניתן לצאת ולרכב חלק מהמסלול לפני שהתחרות מתחילה , ולפגוש את המתחרים בכל נקודה בדרך. ניתן גם לחכות להזנקה, ולאחר שיפתחו הכבישים לעשות את המסלול בעקבות המתחרים עד לנקודה שרוצים .  בכל מקרה האוטובוס עומד לרשות הרוכבים  והאופניים. בערב נפרדים מהאופניים .   הערה: יום זה תלוי בשעת פתיחת הכבישים באיזור , לאחר צאת הרוכבים לשלב הבא בתחרות.

יום א' 19/7 אלבי- קרקסון - טולוז

 ניפרד מרודז וניסע דרומה לעיר אלבי, לביקור בעיר הולדתו של טולוז לוטריק, הצייר הידוע והאומלל. נבקר בארמון הבישוף שהפך למוזיאון המכיל רבות מאוד מעבודותיו של האמן, ובהמשך קתדרלה סן ססיל, המדהימה . אחר הצהריים  נגיע לקרקסון, העיר  המבוצרת . נסייר בסמטאות הציוריות וברחובות הצרים, בין החומות והמגדלים . לקראת ערב נגיע לטולוז, העיר הורודה, מרכז ההיטק והחלל של צרפת, העיר בה מיוצר האירבוס והלווין האירופאי. לינה בטולוז. האופניים יוסעו בנפרד למחרת לנמל התעופה

יום ב' 20/7 טולוז - תל-אביב
הבוקר נמשיך את הביקור בטולוז ובהתאם לשעת הטיסה , ניסע לנמל התעופה של טולוז, ממנו נחזור בטיסה ישירה  לתל-אביב

המחיר  1780€ לאדם בחדר זוגי.
לפרטים נוספים והרשמה  התקשרו לרמי - 072-2514884

 

 

 

 

Share

_________________________2_02.jpg

BANNER4.jpg

facebook.jpg

ofanaim_magazin199.jpgז

 
 
 
 
 
 
 
 

קוראים כותבים

מצאת מסלול רכיבה מענין? צילמת וידאו מגניב? הצטרף לקהילת הכותבים של אופניים! הצטרפותך תאפשר לך להוסיף ב"אזור הפרטי" אשר יופיע כאן כתבות ומסלולים, להשתתף בפורום אופניים, לנהל בלוג רכיבה, לקנות בחנות שלנו ולקבל עדכונים למייל בנושא אופניים

הניוזלטר שלנו

לקבלת עדכונים במייל על הנושאים הכי מענינים, המבצעים הכי חמים והחדשות האחרונות בנושא אופניים, הרשם לניוזלטר:

__________________________01.jpg

galil_ole_small.jpg

logo_jpg.jpg