top_logo.png

  _________________________2_01.jpg        

מסיבת טראנס בפירנאים

________________3.jpgרוכב וכותב: שלומי דויטש
בעוד שחברי משלחת הטראנס אלפ מחממים  עדיין רגליים בגרמניה לקראת הזינוק הצפוי יצא לדרך הטראנס פירינאים   ונציגינו הישראלי באירוע הגדול הוא לא אחר  מאשר הרוכב הותיק שלומי דויטש שהחליט לעשות מעשה ולהיות הישראלי הראשון שמשתתף באירוע זה, הנחשב  לאחר המאתגרים והקשים ביותר מסוגו.
במהלך המרוץ שהתחיל למעשה אתמול, חוצים המשתתפים את הרי הפירינאים  כשנקודת היציאה סמוכה לברצלונה שעל שפת הים התיכון, ואילו נקודת הסיום היא על חופי האוקיאנוס האטלנטי. סה"כ מודבר על רכיבה מתישה לאורך 800  קילומטרים הכוללים  טיפוס מצטבר לגובה של 17.000 מטרים. וכל זה ב7 ימים. נאחל לו הצלחה!
 
וזה מה ששלומי כתב לנו שלומי אתמול בערב הזינוק:
"בוקר טוב מroses  שבקוסטה בראווה, על שפת הים התיכון. עיירת נופש קטנה ומקסימה למרגלות הפירנאים. הלילה לנתי במלון קטן וחמוד עם אנשים פשוטים וחברותיים וכאן כולם מתרגשים לקראת הזינוק מחר בבוקר. הבוקר  היה למשתתפים תדרוך אחרון והשלמות אחרונות בתהליך הרישום. מזג האויר  הוא ים תיכוני שמזכיר קצת את זה של תל אביב . 32 מעלות צלסיוס אבל קצת פחות לח. בבוקר ובערב מאוד נעים ובחדר האוכל אני פוגש הרבה בחורות רזות שלבושות בחולצות של כאלה שכבר כבשו את הקייפ-אפיק המפרך בדרום אפריקה ועכשיו  באו להוציא לנו את העיניים בספרד ולהסתלבט עלינו.
תהליך הרישום היה מאוד מסודר. עוברים מנקודת רישום אחת לשנייה בתחנות ומקבלים מעטפה עם מספר חזה ודפי מסלול מפורטים לכל יום של רכיבה. כולל פירוט המרחק ונקודות ציון גובה. בהמשך מקבלים תיק וחולצת רכיבה, בודקים לנו את האופניים ואפילו מצלמים כל רוכב וכל זוג אופניים כדי לאפשר את זיהויים במקרה של גניבה. טוב שלא לקחו  מאתנו גם דגימות של די.אן.איי. וכן שכחתי לציין שמקבלים גם גי פי אס, כדי שלא נלך חלילה גם לאיבוד .
______________4.jpg
בערב כמו שמקובל באירועים שכאלה מקיימים מסיבת פסטה ועוברים תדריך אחרון  ועדכני לקראת היום הגדול.
ויהיה ערב ויהיה בוקר יום ראשון. היה בוקר קשה. קמנו בשעה 0530  כדי להספיק בהתארגנות למרות שהזינוק החגיגי היה רק בשמונה. בגלל שלא היה לי בן זוג ועל פי התקנון של התחרות חייבים לרכוב עם בן /בת זוג, הצמידו לי ברגע האחרון ממש חמש דקות לפני הזינוק, בן זוג מאסף מטעם המארגנים והבחור הסביר לי באנגלית רצוצה שאין לי מה לדאוג וזאת מפני שאם אני רוכב אתו במאסף אז  לא יעשו לי בעיות במדידת הזמנים וזאת משום שהמרחק היומי הוא למעשה 91 ק"מ וחייבים לסיים את כל המסלול עד השעה 1700 אך כיוון שאנחנו במאסף והתחייבנו להיות אחרונים, אז בכל  מקרה לא יפסלו אותנו.
________________8.jpg
מיד בתחילת הרכיבה הסתבר לנו שיש לפנינו זוג רוכבים מאוד איטי מטייוואן  ובשל העובדה שהתחייבנו להיות במאסף נתקענו אחריהם ובסופו של יום הגענו לנקודת הסיום מאוחר מידי ואז למרות כל ההבטחות ...פסלו אותי (ועוד רבים אחרים) . הדרך הייתה גשומה קרה ומטחי ברד ירדו מידי פעם. היה ממש קר ובגלל הסינגלים החלקלקים הרכיבה הייתה גם די מסוכנת  הגעתי  לתחנה מאוחר מידי וקפוא לגמרי כשאני מאחר לארוחת הערב ונאלץ להסתפק בפיצה קרה. שוחחתי עם המארגנים והם הבטיחו לשקול מחדש את החלטתם להצמיד אותי למאסף  וגם לבטל אולי את הפסילה. עכשיו כבר חצות ובחוץ 8 מעלות ונושבת כאן רוח צפונית חזקה בקיצור מסיבת טראנס זה לא ! אבל לא נורא מחר יום חדש. נקווה לטוב !
 
Share

BANNER4.jpg

aaa22.jpg

facebook.jpg

panaracer.jpg

ofanaim_magazin199.jpg

small_baner_motoofan.jpg

 

קוראים כותבים

מצאת מסלול רכיבה מענין? צילמת וידאו מגניב? הצטרף לקהילת הכותבים של אופניים! הצטרפותך תאפשר לך להוסיף ב"אזור הפרטי" אשר יופיע כאן כתבות ומסלולים, להשתתף בפורום אופניים, לנהל בלוג רכיבה, לקנות בחנות שלנו ולקבל עדכונים למייל בנושא אופניים

הניוזלטר שלנו

לקבלת עדכונים במייל על הנושאים הכי מענינים, המבצעים הכי חמים והחדשות האחרונות בנושא אופניים, הרשם לניוזלטר:

__________________________01.jpg

galil_ole_small.jpg

logo_jpg.jpg